Jako istniejąca blisko 30 lat na rynku Polskim i w dalszym ciągu prężnie rozwijająca się firma pragniemy zachęcić Państwa do podjęcia współpracy w zakresie dystrybucji wody źródlanej w Waszym otoczeniu. Woda przez nas oferowana to wyselekcjonowane gatunki pochodzące z różnych ujęć naszego regionu i charakteryzujące się zróżnicowanym składem mineralnym zaspokajającym zapotrzebowanie organizmu człowieka na różne minerały. Właśnie z uwagi na zdrowie naszych Klientów postanowiliśmy mieć w ofercie kilka gatunków wód, ponieważ jak wiadomo, spożywanie wciąż tej samej wody o stałym składzie mineralnym może zaburzyć równowagę minerałów w organizmie.

***

Potwierdzeniem najwyższych parametrów jakościowych naszej oferty są wyniki systematycznie prowadzonych badań fizyko-chemicznych oraz mikrobiologicznych.

Na przestrzeni wielu lat działania na rynku, do jakości naszych usług przekonały się najbardziej znaczące firmy na terenie Podbeskidzia i nie tylko.

Oferowane przez nas regularne (max-48h) dostawy wody oraz szeroka gama urządzeń dystrybucyjnych znajdujących się pod naszą ciągłą opieką, zdecydowanie ułatwią korzystanie z jej cennych walorów.

Mamy nadzieje, że nasza propozycja oraz załączona oferta zainteresuje Państwa, a także spełni Wasze oczekiwania.

Aby przybliżyć Państwu szczegóły naszej oferty oraz dopasować ją do Waszych potrzeb, chcielibyśmy zaproponować spotkanie, które mamy nadzieje zaowocuje długotrwałą i efektywną współpracą.

Jeżeli poważnie traktujecie Państwo swoje zdrowie, to pamiętajcie o tym, że około 70% ludzkiego organizmu to woda, która będąc doskonałej jakości może być wspaniałą inwestycją w zdrowie – WASZE ZDROWIE.